myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Cum a fost AȘTEPTATĂ dr. Andreea Moldovan la revenirea la conducerea Spitalului de Boli Infecțioase?!...

  • Apreciez !Nu-mi place !-10
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Dr. Andreea Moldovan a revenit astăzi la vechiul său loc de muncă - la Spitalul de Boli Infecțioase situat pe strada Mihai Viteazul din Brașov, unde ocupă funcția de director medical.

Potrivit Mediafax, ea a fost așteptată în fața unității medicale de câțiva simpatizanți, cu buchete de flori.

Respectivii au spus că respectă profesionalismul doamnei doctor Andreea Moldovan, regretând modul în care aceasta a fost îndepărtată din postura de secretar de stat la Ministerul Sănătății.  

CITEȘTE ȘI: CV-ul Andreei Moldovan, „FĂCUT PRAF” de Victor Ciutacu / Și referitor la Vlad Voiculescu...

BRAȘOV. Primarul Coliban, ATAC DUR la premier! Se RUPE coaliția?!...

 



loading...

Comentarii  

Willy
-4 #1 Willy 15-04-2021 11:38
Foarte bine. Are Brasovul un medic cum trebuie acum. Nici nu trebuia sa se duca in cloaca aia de acolo. Sa se descurce aia din haules bukales cu ciurucurile alea ale lor.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+5 #2 Barbu Gh. 15-04-2021 11:40
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-4 #3 Willy 15-04-2021 11:45
Sigur ca da! Asta de exemplu, este un articol frumos, care ne mai ridica moralul!
Citat | Raportează către un administrator
dan, dac liber
-5 #4 dan, dac liber 15-04-2021 12:14
Citez pe Barbu Gh.:
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!

Ce să-i faci, barbu-Buze-moi, ea suge de la niște țâțe, tu sugi de la niște puțe...fiecare după educație. Bine, la tine nu este cazul, că pute tot în jurul tău. Pute și la distanță, mai ales când îți verși dejecțiile pe site-uri.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-13 #5 Willy 15-04-2021 12:28
Turbeaza latraul. T-U-R-B-E-A-Z-A!!!
Brasoveni si locuitori ai brasovului, care sunteti asa mai credinciosi fuga la biserica si multumiti lui Dumnezeu ca acum in plina pandemie avem doctor cum trebuie in Brasov!
Citat | Raportează către un administrator
Bogdan Z
+8 #6 Bogdan Z 15-04-2021 13:03
Citez pe Willy:
Foarte bine. Are Brasovul un medic cum trebuie acum. Nici nu trebuia sa se duca in cloaca aia de acolo. Sa se descurce aia din haules bukales cu ciurucurile alea ale lor.

Este ceva eronat in articole cum ar fi "cv ul Andreei Moldovan facut praf"? Stiti cumva ca la rezidentiate sa fie mare cerere de epidemiologie? Bogdan Moldovan este un mare nume in medicina, doamna? Locul de munca al doamnei este cel din foto?
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+5 #7 Barbu Gh. 15-04-2021 14:03
Citez pe Bogdan Z:
Citez pe Willy:
Foarte bine. Are Brasovul un medic cum trebuie acum. Nici nu trebuia sa se duca in cloaca aia de acolo. Sa se descurce aia din haules bukales cu ciurucurile alea ale lor.

Este ceva eronat in articole cum ar fi "cv ul Andreei Moldovan facut praf"? Stiti cumva ca la rezidentiate sa fie mare cerere de epidemiologie? Bogdan Moldovan este un mare nume in medicina, doamna? Locul de munca al doamnei este cel din foto?

Citez pe Bogdan Z:
Citez pe Willy:
Foarte bine. Are Brasovul un medic cum trebuie acum. Nici nu trebuia sa se duca in cloaca aia de acolo. Sa se descurce aia din haules bukales cu ciurucurile alea ale lor.

Este ceva eronat in articole cum ar fi "cv ul Andreei Moldovan facut praf"? Stiti cumva ca la rezidentiate sa fie mare cerere de epidemiologie? Bogdan Moldovan este un mare nume in medicina, doamna? Locul de munca al doamnei este cel din foto?


Ce să priceapă retardații ăia doi, jigodia și dakopatul verde userist?
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+3 #8 Barbu Gh. 15-04-2021 14:05
Citez pe dan, dac liber:
Citez pe Barbu Gh.:
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!

Ce să-i faci, barbu-Buze-moi, ea suge de la niște țâțe, tu sugi de la niște puțe...fiecare după educație. Bine, la tine nu este cazul, că pute tot în jurul tău. Pute și la distanță, mai ales când îți verși dejecțiile pe site-uri.


La ședințele usere ți s-a predat acest limbaj, fac pariu. Cine ți-a fost „profesor”: aitistul sau văcsuita?
Citat | Raportează către un administrator
dan, dac liber
-5 #9 dan, dac liber 15-04-2021 15:27
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe dan, dac liber:
Citez pe Barbu Gh.:
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!

Ce să-i faci, barbu-Buze-moi, ea suge de la niște țâțe, tu sugi de la niște puțe...fiecare după educație. Bine, la tine nu este cazul, că pute tot în jurul tău. Pute și la distanță, mai ales când îți verși dejecțiile pe site-uri.


La ședințele usere ți s-a predat acest limbaj, fac pariu. Cine ți-a fost „profesor”: aitistul sau văcsuita?

Pute în ontinuare! Mai încearcă!
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-1 #10 Willy 15-04-2021 16:00
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe dan, dac liber:
Citez pe Barbu Gh.:
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!

Ce să-i faci, barbu-Buze-moi, ea suge de la niște țâțe, tu sugi de la niște puțe...fiecare după educație. Bine, la tine nu este cazul, că pute tot în jurul tău. Pute și la distanță, mai ales când îți verși dejecțiile pe site-uri.


La ședințele usere ți s-a predat acest limbaj, fac pariu. Cine ți-a fost „profesor”: aitistul sau văcsuita?

Cine s-a gasit sa vorbesca? Eu nu mai pot citi ziarul fara masca de gaze la nas. De ce aduci vidanja acasa? De ce?
Citat | Raportează către un administrator
Bogdan Z
0 #11 Bogdan Z 15-04-2021 18:09
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe dan, dac liber:
Citez pe Barbu Gh.:
Propagandă useristă. Are bani usereaua de niște flori, că-s la putere acum.

DE CE A FOST REPRIMITĂ ACOLO???? DE CE???? Să meargă la cabinetul privat al ei. Că suntem sătui de ăștia „privații”! Rup poarta de la spital cel târziu la ora 12 după care „activează” în privat. Sug de la mai multe țîțe, vorba rrrumânașilor!

Trebuie zburată din spitalele de stat. SĂ ACTIVEZE DOAR ÎN MEDIUL PRIVAT, DE ACOLO SĂ NE ARATE CE PRICEPUTĂ ESTE. Sau a arătat, deja, de la „cel mai curat spital (privat) din galaxie” vorba zăbălosului Ciutacu!

POLITRUCII SĂ NU MAI AIBE CE CĂUTA, NICIODATĂ ȘI ÎN NICI-UN DOMENIU, LA STAT!!! SĂ NE ARATE CÂT SUNT DE BUNI ÎN ECONOMIA REALĂ, NU LA „STAT”! Și să-i vezi cum nu s-ar mai băga toți nenorociții în politică!

Ce să-i faci, barbu-Buze-moi, ea suge de la niște țâțe, tu sugi de la niște puțe...fiecare după educație. Bine, la tine nu este cazul, că pute tot în jurul tău. Pute și la distanță, mai ales când îți verși dejecțiile pe site-uri.


La ședințele usere ți s-a predat acest limbaj, fac pariu. Cine ți-a fost „profesor”: aitistul sau văcsuita?

Sa nu "amestecam" simpli membri USR (cotizanti) cu lucratorii cu munca politica USR... Cate procente mai are VV in USR?
Citat | Raportează către un administrator
Spioni usr isti!
+1 #12 Spioni usr isti! 15-04-2021 23:33
Usr sa se uite la falsul absolvent de iasov!!!

Mucles spionilor externi, ce sunteti!

Astia lucreaza pt franta si germania!


Marsh jegurilor!!!
Citat | Raportează către un administrator